Zelené potraviny

Péče o zdraví

Iva a Martin

Zelené potraviny – šťáva z mladých listů ječmene a sladkovodní řasa chlorella pyrenoidosa  – patří mezi nejprospěšnější funkční potraviny na Zemi. Pokud je u nich dbáno na kvalitní pěstování a zpracování, mají velký význam v prevenci i léčbě nemocí.

Na náš stůl se dostaly v roce 2005, původně jako podpora v onkologické léčbě jednoho z členů naší rodiny. Velký efekt na jeho zdravotní stav nás přiměl k postupnému zařazení ječmene a chlorelly do jídelníčku všech generací užší i širší rodiny. Sbírali jsme zkušenosti, prohlubovali znalosti o zelených potravinách a souvisejících tématech, až se ječmen a chlorella přirozeně dostaly do popředí našeho profesního i osobního zájmu.

Pro registrované partnery a zákazníky Green Ways vedeme vzdělávací portál o zelených potravinách v souvislostech – www.green-gate.online. Na webu je k dispozici tištěná kniha, přednášky, možnost osobních konzultací a rozsáhlá členská sekce umožňující předplatitelům hlubší náhled do tématu, včetně souvislostí s klasickou a celostní medicínou a tipů pro každodenní uživatelskou praxi.

Základní informace o kvalitních zelených potravinách najdete zde:
www.gw-int.net

V případě zájmu o představení Zelených a barevných potravin Green Ways si můžete domluvit osobní prezentaci zde: