PSYCH-K®

Péče o duši

Martin

Co je to PSYCH-K®?

PSYCH-K® je práce s podvědomými přesvědčeními.

Je to jednoduchá a efektivní cesta jak změnit nastavení naší mysli a tím i směřování našeho života.

Naše realita, náš svět kolem nás, jsou ovlivňovány našimi přesvědčeními. 

Například můžeme být přesvědčeni o tom, že nemůžeme získat lepší práci. Nebo můžeme být přesvědčeni o tom, že za náš zdravotní stav můžou především geny po našich rodičích. Případně můžeme být přesvědčeni o tom, že toho moc neumíme nebo si nezasloužíme lepšího partnera. Na základě našich přesvědčení si pak formujeme celý svět kolem nás, který nás pak v těchto vzorcích upevňuje.

Nejméně 95% našeho vnímání je ve skutečnosti podvědomé. PSYCH-K® je nástroj, kterým se můžeme zbavit našich omezujících přesvědčení a nahradit je novými, podporujícími.

Setkáváte se se situacemi, které se vám dějí, nejsou vám příjemné a nemáte je úplně pod kontrolou?

Zažívali byste místo toho raději něco jiného, příjemnějšího?

Pak je PSYCH-K® právě pro vás.

V tomto českém videu se můžete dozvědět více o PSYCH-K® od našich přátel.

V tomto anglickém videu je popsáno PSYCH-K® pomocí názorných témat.

Rob Williams a historie PSYCH-K®

PSYCH-K® metoda byla založena Robertem M. Williamsem v Denveru, Colorado na začátku roku 1989. Rob Williams vystudoval filozofii na Univerzitě Kalifornie v Los Angeles a poradenství na Univerzitě Kolorádo. Je prezidentem The Myrddin Corporation a ředitelem PSYCH-K® Centre International.

Profesní původ Roba Williamse byl v korporátním životě, kde pracoval na významných manažerských pozicích prvních 14 let své kariéry. Poté následoval svou touhu po spirituálnějším životě a rozhodl se zaměřit na profesionální psychoterapii. Výsledky práce tradičními psychoterapeutickými metodami ho neuspokojovaly. Jako člověk s korporátním zázemím byl zaměřený na výsledky. Vnímal, že potenciál klientů zlepšit svůj život je daleko větší. A tak začal hledat efektivnější způsoby práce. Studoval mnoho metod vedoucí lidi ke změně, jak starobylých, tak moderních. Nakonec veden touhou umožnit lidem významné pokroky byl intuitivně veden ke „spirituálnímu downloadu“ nové metody. Proto se také Rob Williams sám označuje pouze za zprostředkovatele PSYCH-K®, nikoliv za jejího autora.

Začal PSYCH-K® používat nejprve na sobě, blízkých lidech a poté i klientech a na základě ohromných výsledků, začal metodu šířit a vyučovat. Nyní je po světě zhruba 43 certifikovaných instruktorů PSYCH-K®. A je po celém světě používána jako bezpečná, efektivní metoda ke změně podvědomých přesvědčení z omezujících na pomáhající.

Autor knihy PSYCH-K®…The Missing Piece/Peace in Your Life.

Další informace najdete na oficiálním webu PSYCH-K® www.psych-k.com